Šport

Hadalin ponovno na stopničkah

Štefan Hadalin je po srebrni medalji na svetovnem prvenstvu v Areju tudi v svetovnem pokalu stopil na stopničke v alpski kombinaciji. Na tekmi v Banskem je zasedel tretje mesto. Pred njim sta bila le Avstrijec Marcel Hirscher in svetovni prvak v tej disciplini Francoz Alexis Pinturault. Slednji je imel pred Hirscherjem 68 stotink sekunde naskoka, medtem ko je Hadalin za Francozom zaostal še za stotinko sekunde več. 23-letni Vrhničan je možnost vrhunskega rezultata nakazal že po superveleslalomu, na katerem je zasedel sedmo mesto.

Štefan Hadalin

Izmed ostalih Slovencev je do točk prišel še Miha Hrobat, ki je zasedel 19. mesto. V soboto bo v Banskem na sporedu še superveleslalom, v nedeljo pa se bodo alpski smučarji pomerili še v veleslalomu.